9. Sarıyer TiyatrOda Şenliği Başlıyor!

editor
1087 Görüntülenme

Tiyatro sahneleri perdelerini “Sarıyer TiyatrOda Şenliği” için dokuzuncu kez açıyor. 15 Şubat’ta başlayacak serüven “Dünya Tiyatrolar Günü” olan 27 Mart 2020 Cuma günü sona erecek. 

Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nun 9.sunu düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği birbirinden güzel yetişkin ve çocuk oyunlarıyla başlıyor.  15 Şubat’ta Genco Erkal’ın; Aziz Nesin, Bertolt Brecht, Can Yücel, Nâzım Hikmet ve William Shakespeare’in yapıtlarından uyarladığı ve Fazıl Say, Kurt Weill, Yiğit Özatalay, Arif Erkin ile Selim Atakan’ın bestelerinin seslendirileceği ‘Merhaba’ adlı müzikli gösteriyle başlayacak şenlik, 18 yetişkin, 3 çocuk oyununa ev sahipliği yapacak.

Oyunlar, Rauf Denktaş Kültür Merkezi, Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi ve Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’nde (BKSM) ücretsiz olarak sahnelenecek.

Biletler,  Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde; 16 Şubat Pazar günü saat 12.00’de açılacak gişeden temin edilebilir. Oyunları ücretsiz olduğundan, biletlerimiz hızla tükenmektedir.

Festival hakkında detaylı bilgi ve program için: 

http://www.sariyer.bel.tr/media/documents/bd77bcd7-31b2-4310-a986-cae9f6832c82.pdf?fbclid=IwAR1_Yvm3YsS_icYPjzHvNRDmRf-PpxsnK9yJEOKXZLpjgtlufKeGkpiwjfk

 

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku