30 Mart’ta Ataşehir’de kapılarını açacak olan “DasDas” sanatseverleri hem DasDas prodüksiyonu yepyeni oyunlarla hem de konuk tiyatroların oyunlarıyla buluşturacak. İlk ayda dört oyunun prömiyerinin yapılacağı “DasDas”ın tiyatro biletlerine bugünden (1 Mart’tan) itibaren Biletiva üzerinden ulaşabilecek.

“DasDas” 30 Mart’ta kapılarını açma heyecanını yaşarken, o gece ana sahnede prömiyerini yapacak ilk oyun “Joseph K” olacak. Kafka’nın “Dava” adlı eserinden uyarlanan oyunda Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber ve Özgün Aydın rol alıyor. Oyun, 8 ve 20 Nisan tarihlerinde tekrar sahnede olacak.

“DasDas” kapılarını açtıktan hemen sonra, 3 Nisan akşamı ise “Kayıp El”e ev sahipliği yapacak. Oyun 4-14-15 ve 28 Nisan akşamları da sahnede olacak. Dasdas prodüksiyonu “Kayıp El”in oyuncu kadrosunda Ali Yoğurtçuoğlu, Arif Pişkin, Duygu Üstünbaş ve İnanç Konukçu yer alıyor.

6 Nisan akşamı, bir başka yeni oyun olan Hemzemin ve DasDas Prodüksiyonu “Bi Parça Plastik”, DasDas Sahne’de prömiyerini yapacak. Süreyya Güzel, Ahmet Rıfat Şungar, Hare Sürel, Erce Kardaş ve Ushan Çakır’ın rol aldığı oyun, 7-2122 ve 30 Nisan tarihlerinde de yine DasDas Sahne’de olacak.

25 Nisan akşamı ise Twilight Zone serisinden uyarlama “Alacakaranlık Kuşağı” DasDas’ta prömiyerini yapacak. Birbirinden bağımsız ama yine de birbiriyle ilintili 6 Alacakaranlık Kuşağı hikâyesinden oluşan oyunun kadrosunda Ayşegül Tekin, Çağdaş Tekin, Doruk Şengün, Melina Özpromodos ve Oğuz Utku Güneş yer alıyor. Oyun hemen ertesi gün, 26 Nisan akşamı bir kez daha tiyatroseverlerle buluşacak.

30 Mart’ta ilk oyunu ile kapılarını açacak olan DasDas’ın tiyatro biletleri Biletiva’da satışta!

Bilet Satış:
www.biletiva.com
DasDas’ı Takip Etmek için:
www.facebook.com/dasdasistanbul
www.twitter.com/dasdasistanbul
www.instagram.com/istanbuldasdas

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here