Ayvalık Tiyatro Festivali 6. yılda aynı heyecanla 1-4 Mayıs 2015’e hazırlanıyor. Bu yıl festival dört gün boyunca tiyatro topluluklarına ev sahipliği yapacak. Ayvalık’a yakın il ve ilçeler ile Türkiye’nin birçok bölgesinden nitelikli tiyatro çalışmaları yapan tüm toplukları bir araya getirmeyi hedefleyen festivale başvurular devam ediyor.  Amatör, profesyonel, üniversite ve gençlik tiyatrolarının seçkin örneklerini Ayvalık’ta buluşturmak adına çalışmalar titizlikle sürdürülüyor.  Ayrıca festivalde, tiyatro topluluklarının bilgi, deneyim ve heyecanlarını paylaşmasının yanı sıra, tiyatro ve oyunculuk adına farklı ve ilkeli bir temelde buluşmaların olması da amaçlanıyor.  Tiyatronun Ege kıyısında sesini yükseltmesi hedefleniyor.  Atölye çalışmaları, deneysel tiyatro anlayışları ve her yerde tiyatro kavramını da vurgulamak için, farklı yaratım, özgün eserlerin festivale katılması için çalışan festival yönetimi bu konudaki her başvuruya açık.

Bu buluşmada yer almak, Ayvalık’ta tiyatro adına sesimize sesinizi ve yüreğinizi katmak için tüm tiyatroları festivalimize katılmaya davet ediyoruz…

Katılım ve detayları öğrenmek için festival sitesi ziyaret edilmelidir;

www.ayvaliktiyatrofestivali.com

İnternet sitesindeki müracaat formlarının indirilip doldurulduktan sonra ek dokümanlarla birlikte 20 Mart 2015 tarihine kadar festival adresine ulaştırılması gerekmektedir.

Festival Adresi:
Ayvalık Sanat Fabrikası        
Vehbi Bey Mah. Barbaros Cad. 4. Sok No:1-3                                
Festival Sekreterliği
PK: 10400 Ayvalık / BALIKESİR
E-mail: ayvaliktiyatrofestivali@gmail.com
Ayşegül Tekten: 0.536.3362299
www.ayvaliktiyatrofestivali.com
Tel: 0.266.3123045
Faks: 0.266.3314665

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here