Bihter Dinçel’in Tek Kişilik Oyunu “Aşiyan” Kasım Ayında Ezop Sahnede!

editor
134 Görüntülenme
Bihter Dinçel’in Tek Kişilik Oyunu “Aşiyan” Kasım Ayında Ezop Sahnede!

“Bu Hikâyede Senin De En Az Bir Parçan, Bir An’ın Var

asiyan-3

Beşiktaş’ın yeni cep sahnesi Ezop Sahne, ilk prodüksiyonu Aşiyan” ile kasım ayında tiyatroseverlerle buluşuyor! Ödüllü yazar Bihter Dinçel’in kaleme aldığı ve aynı zamanda tek başına rol aldığı Aşiyan” oyunu; kasım ayının her cuma akşamı Ezop Sahne’de!

Gizem Ertürk ile Hande Selen Canar’ın birlikte kurdukları Ezop Sahne’de, kasım ayı boyunca her cuma akşamı Aşiyan”  adlı oyun izleyicisiyle buluşuyor. Bihter Dinçel’in hem yazıp hem de oynadığı tek kişilik oyun Aşiyan”, Barış Dinçel imzasını taşıyan çarpıcı dekor tasarımıyla da seyirciyi etkisi altına alıyor.

Yönetmenliğini Cem Emüler’in yaptığı Aşiyan”; evinin önünde bomba patlayan bir kadının travmaya bağlı anksiyete yaşayarak 9 ayı evinde geçirmesi üzerine kurgulanmış bir oyun. Eskide kalmak, yeniyi inşa etmeye çabalamak, yüzleşmek, karar vermek, durmak veya yola devam etmek…

asiyan-2

Dekor tasarımı Barış Dinçel, kostüm tasarımı Başak Özdoğan, ışık tasarımı ise Mahmut Özdemir imzasını taşıyan oyun, sezon boyunca kendisinden çokça söz ettirecek. Oyunun sürprizi ise Bihter Dinçel’e sesleriyle eşlik eden Boncuk Yılmaz veven Kıraç.

4 Kasım 2016, 11 Kasım 2016, 18 Kasım 2016 ve 25 Kasım 2016, Cuma akşamları saat 20:30’da Ezop Sahne‘de izlenebilecek olan Aşiyan” oyununa ait biletler; Biletix’ten ve Ezop Sahne gişesinden temin edilebilir.

 Bilgi için: ezopsahne.com/ facebook.com/ezopsahne/ twitter.com/ezopsahne
www.instagram.com/ezopsahne www.biletix.com

Adres:   Vişnezade Mah. Sporcu Adil Sokak, 2/A/3 /Beşiktaş-İstanbul
Tel:        (0212) 236 3967 ve 0544 3967400

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku