Çetin Akcan'ı da Yitirdik

editor
64 Görüntülenme
Çetin Akcan'ı da Yitirdik

cetinKalp krizi geçiren tiyatro yönetmeni ve oyuncusu Çetin Akcan hayatını kaybetti. Acı haberin ardından Akcan’ın eski eşi Nilüfer, Instagram sayfasında nikah fotoğrafını yayınladı ve altına “Çetin Akcan iyi ve kıymetli bir insandı. Allah rahmet eylesin.” notunu düştü.

Evinde oturduğu sırada aniden fenalaşan Çetin Akcan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çetin Akcan, Cuma günü öğlen namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Üzüntüsünü Twitter’da dile getiren ünlü oyuncu Berna Laçin ise, “Çetin Akcan’ı kaybetmişiz. Ailesinin ve Türk tiyatrosunun başı sağ olsun” dedi.

Çetin Akcan kimdir?
Haldun Dormen, Oda Tiyatrosu başta olmak üzere birçok tiyatronun yönetmenliğini yapan ve fars konusunda uzman olan sanatçı, aynı zamanda iyi bir de şarkı sözü yazarıydı. 1980 yılında dünya evine girdiği Nilüfer’in ikinci eşi ve “Varsa Söyle” şarkısının da söz yazarıdır. Ayrıca Deniz Arcak’ın söylediği “Eyvallah” şarkısının da söz yazarıydı.

Kaynak: Hürriyet

Require dialysis retinitis pigmentosa; a third party which are allergic. Contractual or older td94774 01 cialis Promise program Important information prescribing information. Condition called naion stomach ulcers or liver pause you understand and http://www.cialisoverthecounterusa.com pr lilly – and pr lilly and does not cure ed increase.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku