Dot’un İlk Çocuk Oyunu “Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar”

akdeniz
149 Görüntülenme
Dot’un İlk Çocuk Oyunu “Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar”

Dennis Kelly’nin yazdığı ve Tuğrul Tülek’in yönettiği “Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar” hem küçükler hem büyükler için keyifli bir çocuk oyunu…

Gizem Güçlü, Cem Özeren, Barış Aytaç, Rami Çakır, Eylül Güntekin, Sena Başdoğan, Atakan Akarsu, Veli Kılıç’ın oynadığı çocuk oyunu mart, nisan ve mayıs ayları boyunca Dotkanyonda salonunda oynamaya devam edecek.

Yeni Ögretmenimiz Bir Canavar Afiş

 

Öğretmen Bayan Sivri Kafa’yı okul bahçesinde buldular. Şeyleri yiyordu… Şey yiyordu işte! Çimleri yiyordu. Onu bahçede çimleri yerken ve inek gibi mööölerken buldular. Sinir krizi geçirmişti, çok ama çok yaramaz iki çocuğun yaptıkları yüzünden. Robbie ve Holly… İkizler! Belalı ikizler!Bayan Sivri Kafa’nın yerine gelen öğretmen… Bir canavardı! 

Mor dili ve yeşil pullu derisiyle yeni öğretmen, gelir gelmez birtakım yeni ve çılgın kurallarla okulda “farklı” bir yönetim şekli kurar. Herkes –büyükler ve küçükler-  bu yeni düzenden bir şekilde payını alır. Belalı ikizler Robbie ve Holly, bu duruma son vermek için derhal kolları sıvar.

Büyükler dünyasının yüksek duvarlarını aşmaya uğraşırken her seferinde hayal kırıklığına uğrayan ikizler en sonunda kendileri bir çözüm bulmak zorunda kalır.

Bir soru… Neden? Tek bir soru her şeyi değiştirebilir.

YENİ ÖĞRETMENİMİZ BİR CANAVAR 8 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. 8, 9 ve 10 yaşlarındaki çocuklar bir yetişkinle birlikte seyredebilir.

12 Mart Cumartesi 15.00
19 ve 26 Mart Cumartesi 13.00 ve 15.00
20 ve 17 Mart Pazar 13.00
2, 9, 16, 23, 30 Nisan Cumartesi 13.00 ve 15.00
3, 10, 17, 24 Nisan Pazar 13.00
Bilet satışı internet sitesinden online yapılmaktadır.

www.go-dot.org

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku