Dünya Tiyatro Günü Heyecanı ENKA Sahnesi’nde Yaşanacak!

editor
513 Görüntülenme
Dünya Tiyatro Günü Heyecanı ENKA Sahnesi’nde Yaşanacak!

Çiğdem Erken ile Sanatçı Dostları, Şarkılarını Tiyatro için Söyleyecek 

ENKA Kültür Sanat, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü bir kutlama klasiğine dönüşen Sahnelerden Aşk Şarkıları konseriyle kutlayacak. Deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ve orkestrasının seslendireceği şarkılara; Asu Maro, Birce Akalay, Celil Nalçakan, Devrim Yakut, Doğan Duru, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Hatice Aslan, Nuri Harun Ateş, Özge Borak, Salih Bademci, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek ve sürpriz konuklar eşlik edecek. 

Sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü bu yıl da coşku dolu bir etkinlikle kutlayacak. ENKA’nın, deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ile birlikte hayata geçirdiği ve gelenekselleşen Sahnelerden Aşk Şarkıları konseri, bir kez daha ünlü isimleri aynı sahnede buluşturacak. 27 Mart Çarşamba akşamı saat 20.30’da ENKA Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek etkinlikte şarkılar, tiyatro için söylenecek. 

27 Mart Dünya Tiyatro Günü özel konserinde Çiğdem Erken ve orkestrası ile birlikte Asu Maro, Birce Akalay, Celil Nalçakan, Devrim Yakut, Doğan Duru, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Hatice Aslan, Nuri Harun Ateş, Özge Borak, Salih Bademci, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek ve sürpriz isimler sahne alacak. 

31. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşılabilir. Etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur  adresleri takip edilebilir. 

*Biletler, Tam 60 TL Öğrenci 40 TL  olarak fiyatlandırılıyor.

Bilgi için: Meral Gemici / Artı İletişim Yönetimi / 0533 363 19 65 / meral@artipr.com.tr 

Müge Serçek Biroğlu / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / muge@artipr.com.tr

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku