Eric Morris’in öğrencisinden Oyunculuk Eğitimi

editor
721 Görüntülenme

15 seneyi aşkın bir süredir New York’da yaşayan ve aktif olarak oyuncu koçluğu yapan Betül Alganatay, yeniden Turkiye’ye döndü.

2003 senesinde Eric Morris’den, daha sonra da New York temsilcisi Anthony Bova’dan ders alarak başladığı serüven, 2006 senesinde Anthony Bova’nın asistanlığını yaparak ve 2009 senesine kadar usta-çırak ilişkisiyle sayısız workshoplar ve atölyeler düzenleyerek devam etti. 

2013 senesinde İstanbul’da ACTEDCITY oyunculuk stüdyosunu kurdu ve Turkiye’de de bir çok ismi sektöre kazandırdı. THE ACTORS STUDIO’dan eğitmenlik teklifi alınca New York’a geri döndü. Alganatay, bu sezon ACTEDCITY’nin kapılarını yeniden açıp, yeni yüzlerle, yeni oyuncularla tanışmanın heyecanını yaşıyor.

 

Kadıköy’de 10 Şubat’ta başlayıp 9 Mart’ta bitecek olan atölye çalışması 6 hafta sürecek . Haftanın bir günü 4 saat toplanacak olan oyuncular, Eric Morris Sisteminin bedensel ve duygusal alıştırmalarıyla sahne gerginliğini üzerlerinden atıp sahnede yaşamak istedikleri duyguya kendi gerçeklerini de katarak ulaşmayı öğrenecekler.

Atölyeye katılmak için 0(530) 373 9185 arayabilir ya da info@actedcity.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Actedcity Stüdyo’yu instagramda takip ederek de güncel kalabilirsiniz: @actedcity 

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku