Eskişehir’in Dev Müzikali “Lüküs Hayat” İstanbul’dan Sonra Bursa’da

editor
17 Görüntülenme
Eskişehir’in Dev Müzikali “Lüküs Hayat” İstanbul’dan Sonra Bursa’da

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrasının ortak yapımı olan “Lüküs Hayat” Müzikali 5-6-7 Mayıs Tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür merkezinin 1659 koltuk kapasiteli dev salonunda Bursalı tiyatro severlerle buluşacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrasının işbirliği ile sahnelenen ve yönetmenliğini Haldun Dormen’in üstlendiği müzikal Eskişehir’de sahnelenmeye başladıktan kısa bir süre sonra 20 binin üzerinde seyirci sayısına ulaştı. İstanbul Zorlu center’da yaklaşık 9 bin İstanbullunun ayakta alkışladığı Lüküs Hayat, 5-6-7 Mayıs Tarihlerinde saat 20.00’da Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür merkezi salonunda sergilenecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Eskişehir Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ercüment Yılmaz “Lüküs Hayat Şehir Tiyatromuza ve Eskişehir’e yakışan güzellikte bir prodüksiyon oldu. Eskişehir halkının yoğun ilgisi Ekim ayından bu güne artarak devam ediyor. İstanbul izleyicisinin ayakta alkışladığı müzikalimizin Bursa seyircisinin de büyük beğenisini kazanacağından hiç kuşkum yok. Görünen o ki “Lüküs Hayat” daha uzun yıllar tüm Türkiye’de ve yurt dışında perde açmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku