Fuaye Sohbetleri: Jeyan Ayral Tözüm & Erhan Yazıcıoğlu

editor
45 Görüntülenme
Fuaye Sohbetleri: Jeyan Ayral Tözüm & Erhan Yazıcıoğlu

100yıldaha_afisŞehir Tiyatroları 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri kapsamında, eski ve yeni kuşak sanatçılarıyla, seyircisini bir araya getireceği, “Şehir Tiyatrolarının 100. Yılında Sanatçılarımız Seyircisiyle Söyleşiyor” başlıklı fuaye sohbetleri düzenliyor.

İki ayrı kuşaktan sanatçının, seyirciyle bir araya geleceği ve sıcak bir sohbet ortamında geçmesi planlanan söyleşi dizisinde, Şehir Tiyatrosu’nun 100 yıllık tarihi, tiyatroya yıllarını vermiş sanatçıların kişisel bellekleri üzerinden seyirciyle paylaşılacak.  Söyleşiler, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi fuayesinde, iki haftada bir Cumartesi günleri 18.00 – 19.30 arasında gerçekleştiriliyor.

100.yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen fuaye sohbetlerinin üçüncüsü, 6 Aralık Cumartesi günü 18.00’de gerçekleşiyor. Söyleşinin konukları sekiz yaşında, Şehir Tiyatroları’nda sahneye çıkmaya başlayan aynı zamanda başarılı dublaj sanatçılarımızdan olan Jeyan Ayral Tözüm ile on yedi yaşında Şehir Tiyatrosu’nda sahne almaya başlayan ve şu an Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliğini yürütmekte olan Erhan Yazıcıoğlu…
6 Aralık Cumartesi 18.00  /  Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku