İBB Şehir Tiyatroları’nın Yeni Oyunu: “Çin Kahvesi”

editor
52 Görüntülenme
İBB Şehir Tiyatroları’nın Yeni Oyunu:  “Çin Kahvesi”

cin kahvesi01İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Nisan ayının ikinci haftasında Çin Kahvesi adlı yeni oyunu seyirciyle buluşturuyor. Ira Lewis’in yazdığı Can Doğan’ın yönettiği Çin Kahvesi, 9-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde oynanacak.

Çin Kahvesi, New York’ta yaşayan ve orta yaş bunalımıyla boğuşan Harry ve Jake’in hikâyesini anlatıyor. Her iki adamın da yarım kalan hayalleri, kurtulamadıkları geçmişleri vardır. İkisi de hayata karşı öfkeli ve huzursuzdurlar. İçlerinden biri bu döngüyü kıracak ve arkadaşının hayatını çalmak pahasına da olsa özgür içselliğine kavuşacaktır.

Dramaturgluğunu Özge Ökten’in, sahne-kostüm tasarımını Emra Albayrak Şahin’in, ışık tasarımını İlhan Ören’in yaptığı oyunda; Aziz Sarvan ve Can Başak rol alıyor.

Not: 7 Nisan Pazartesi günü saat 14.00 ve 20.00’de, 8 Nisan Salı günü ise saat 20.00’de Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde genel prova yapılacaktır. Görüntü almak ve röportaj yapmak isteyenler İBB Şehir Tiyatroları basın bürosu ile irtibata geçebilirler.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku