“İki Kalas Bir Heves” Tek Kişilik Oyunlar Tiyatro Festivali 1 Aralık’ta Başlıyor

editor
845 Görüntülenme

Perdesiz Sahne tarafından düzenlenen “İki Kalas Bir Heves” Tek Kişilik Oyunlar Tiyatro Festivali 1-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalle ilgili yapılan açıklama şöyle:

Bu festival Mart 2020 tarihinden itibaren hem ülkemizde hem tüm dünyada yaşanan Covid-19 pandemisi sebebiyle tiyatroların ve tiyatro emekçilerinin yaşadığı maddi ve manevi sorunlara bir nebze olsun çare olabilmek adına düzenlenmektedir.

Bütün dünyayı olumsuz etkileyen 2020 yılını güzel ve sanat dolu bir şekilde kapatmak, hatıralarımızda olumsuz etkileri kalacak olan bu sürecin biraz olsun son bulması ve yeni bir yıla yeşeren umutlarla girebilmek düşüncesi ile Aralık ayı boyunca devam edecek olan tiyatro – müzik ve usta oyuncularla söyleşiler planladık.

Festivalimiz hem tiyatro emekçilerinin hem sahnemizin yaşadığı olumsuzlukları unutturabilmek sanatın ve sanatçının ülkeye olan sorumluluklarını yerine getirebilmek hem de sanatçıları destekleyen insanların varlığından haberdar edebilmek adına iyi bir fırsat olabileceğini düşünmekteyiz.

Sanatın ve sanat emekçilerinin daha fazla güçlü olabilmesi için ayrıca halkın sanata yakınlaşmasını sağlamak uğruna desteğinize eskiden daha çok ihtiyacımız var.

Festival davetiye bedeli 50 Türk Lirası


Festival davetiyesi satın alanlar 2021 yılında geçerli bir açık bilet, bir oyun metni kitabı kazanır. İsteyen kişi ya da kurumlar toplu bilet alıp tiyatro seyircisine hediye edebilir.

Biletler için: www.biletinial.com

0546 252 32 10 no’lu telefondan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz ve adresinize davetiye isteyebilirsiniz.

Perdesiz Sahne: Rasimpaşa Mah. Yeldeğirmeni Sok. No:5/A Kadıköy-İstanbul

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku