Kenan Işık Yoğun Bakımda…

editor
33 Görüntülenme
Kenan Işık Yoğun Bakımda…

Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı.

Beyin kanaması geçirdiği ifade edilen Kenan Işık’ın düşerek yaralandığı ifade ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Kenan Işık’ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor. Kenan Işık’ın sağlık durumuna ilişkin daha detaylı haberlere ulaşmaya çalışıyoruz, gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Spordan sonra düşerek başını duvara çarpmış
Kenan Işık düzenli gittiği spor sonrası, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak düşmüş, düşerken de başını duvara çarparak yaralanmış, hızla hastaneye yetiştirilen Işık, şu anda 1 saatten fazladır (17.00) ameliyatta ve ameliyatı devam ediyor.

Güncelleme:
Kenan Işık ameliyattan çıktı, yoğun bakımda tedavisi devam ediyor, hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

HASTANEDEN AÇIKLAMA
Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden Kenan Işık’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı:

Açıklamada Kenan Işık’ın, kafa travması geçirdiği ifade edilerek, “bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın  izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir” ifadeleri kullanıldı.

İlk 48 saatin çok önemli olduğu belirtildi.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku