Kenan Işık’tan iyi haber

editor
115 Görüntülenme
Kenan Işık’tan iyi haber

Geçirdiği beyin kanaması sonucu ameliyat edilerek yoğun bakımda tedavi altına alınan Kenan Işık’ın durumunun iyiye gittiği açıklandı.

kenan_isikÖnceki gün gittiği spor salonunda beyin kanaması geçiren ve kaldırıldığı AmerikanHastanesi’nde ameliyat edilen Kenan Işık’ın yakınları, hastaneye akın etti. Operasyonun ardından 48 saat uyutulacağı açıklanan ünlü tiyatrocunun sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye gelenler arasında Zerrin Özer, Seray Sever, Sumru Yavrucuk, Ayşenil Şamlıoğlu, Erdal Özyağcılar ve Fatih Aksoy da vardı. Aksoy, Işık’ın eşi Beril Işık ve yakınlarından, sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrendiğini söyledi. Ünlü yapımcı, “Öğrendiğim kadarıyla durumu gayet iyi. Ameliyatı çok iyi geçmiş” dedi.

Hastaneye dün gelen ATV Genel Müdürü Adem Gürses de ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Kenan Işık’ın durumu hakkında bilgi verdi. Gürses, “Ameliyat çok başarılı geçmiş. 48 saat, belki biraz daha da fazla bir süre uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi, en büyük iyiye gidiştir. Olumsuz bir durum yok, vaziyet çok iyi. Yoğun bakımda göremiyoruz ama doktorlardan aldığımız bilgi de o yönde ki riskli bir durum yok. Olumsuza doğru gidiş olmaması, zaten olumlu gelişmedir. İnşallah en kısa sürede ayağa kalkacak” diye konuştu.

Bilinci kısmen açık
Behzat Uygur, hastane çıkışı “Kenan Abi’nin bilinci kısmen yerine gelmiş. Ben bu badireyi atlatacağını, iyi olacağını düşünüyorum” dedi. Mehmet Ali Erbil de “Daha iyi olduğunu ve kısmen bilincinin yerine geldiğini söyleyebiliriz” diye konuştu.

Haber: Cumhuriyet

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku

UA-133167482-1