Hiç, bir kitabı ‘dinlediniz’ mi? Karakterleri, hikâyelerin içinden geçen sokakları, kıkırtıları, gülümseyen, kırgın, kızgın adamları, kadınları, çocukları… Henüz bu deneyimi yaşamadıysanız sizi Seslenen Kitap’a davet ediyorum…

Seslenen Kitap bir “Sesli Kitap Dükkanı”… Türkiye’de ilk defa, güncel yazarların en son eserlerini, çok okunan yazarların başyapıtlarını yazarların sesinden dinleyebileceğiniz sesli bir mecra…

FullSizeRender

Peki ‘radyo tiyatrosu’ neydi, hatırlıyor musunuz?… Hepimizde nostaljik ve ılık günleri hatırlatan hisler uyanıyor değil mi? Öyle, öyle….

Seslenen Kitap’ın tiyatro ‘dinlemeyi’ sevenler için hoş bir sürprizi var: Artık tiyatro oyunlarını da siteden dinleyebilirsiniz:  Okuma tiyatrosu dilinde, radyo tiyatrosu tadında; evinizde, işyerinizde, arabanızda, yolda yürürken … oyuna siz de kulak misafiri olabilirsiniz….

82576f8c-c106-4bc5-8747-7d36682c6fd9_L_4

 

Bu oyunların ilki kıymetlimiz Özen Yula’nın yazdığı “Ay Tedirginliği…” Cem Baza ile birlikte okuduk; tadı damağımızda kaldı… (Öyle ki; adam ve kadınla ilgili küçük bir cümle yazayım derken, ne yazsam sürprizi bozuyor gibi hissettim; en iyisi oyunla aranıza hiçbir cümle girmesin…)

Bizi dinlemek isterseniz, Seslenen Kitap’a bekleriz… Hikâyeler arasında iyi yolculuklar dilerim…
Özlem Ünaldı

http://www.seslenenkitap.com/Urun/1166/Ay-Tedirginligi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here