Yeni nesil oyunculardan kurulu genç grup Santral Kumpanya, özgün komedi oyunları ile seyircisini güldürmeye devam ediyor. Aşkın komedisi “Aynı Aşkın Laciverdi (Bir Aşk Söyleminden Parçalar)” oyunu 11 Şubat Perşembe günü Barış Manço Kültür Merkezi’nde, olayların düğünde geçtiği “Gençler Masası” oyunu ise 9 ve 23 Şubat tarihlerinde BKM Mutfak Sahne’de izlenebilir. Biletler Biletix ve mekân gişelerinde.

GenclerMasasi5

Detaylı bilgi için: http://www.santralkumpanya.com  0539 540 08 60

Gençler Masası

Tek perde | 55 dakika | Komedi

9 Şubat Salı 20.30, BKM Mutfak Sahne
23 Şubat Salı 20.30, BKM Mutfak Sahne

‘Gençler Masası’ oyunu, bir düğünün klişe atmosferinde geçen, bir türlü büyüyememiş karakterlerin tam da bu gerçek ile yüzleşmesini konu alan bir komedidir. Kendilerine ayrılan, pistten uzaktaki ‘Gençler Masası’nda dört arkadaşın bir saat boyunca başından geçenlerin hikâyesidir. Arzular, küçük emeller, kıskançlıklar, yanlış anlaşılmalar, yalanlar, eski aşklar, yeni fikirler…

Aynı Aşkın Laciverdi

(Bir Aşk Söyleminden Parçalar)

İki perde | 120 dakika | Komedi

11 Şubat Perşembe 20.30, Barış Manço Kültür Merkezi

Aynı Aşkın Laciverdi, en kaba tabirle aşkın komedisidir. Oyun, kulağımıza çalınan, gözlerimizle tanık olduğumuz, sıkılmadan bunalmadan arkadaşlarımızdan hikâyelerini dinlediğimiz, gözyaşları içinde okuduğumuz-izlediğimiz ve muhtemelen en az bir defa bizzat yaşadığımız aşkın hallerinden birçoğuna temas ediyor. İçindeyken farkında olmadığımız ‘aşığım ben’ hali ile biraz dalga geçiyor. Çünkü özünde komik olan aşık olma hali, yapacak bir şey yok, gülünmeyi hak ediyor.

Biletler Biletix ve mekân gişelerinde.
Detaylı bilgi:
www.santralkumpanya.com/biletix

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here