Semaver Kumpanya Perdelerini Açıyor!

editor
42 Görüntülenme
Semaver Kumpanya Perdelerini Açıyor!

“Haliç’in Öte Yanında Tiyatro!” diyen Semaver Kumpanya perdelerini açıyor!

Semaver Kumpanya, 2017-2018 sezonunu Semaver ve Kumpanya, “Metot”, “Kuşlar”, “Cimri”, “Mağrur Fil Ölüleri” oyunları ile Ekim ayında açıyor. Nihal Yalçın ve oyunu “Antabus” gibi konuk edeceği birçok ekibin de sahne alacağı yeni sezonda Semaver Kumpanya’nın bir sürprizi var!

Işıl Kasapoğlu’nun genel sanat yönetmenliğini yaptığı Semaver Kumpanya, Ekim ayında 16.sezonuna giriyor. Geçtiğimiz sezonu “Dünya Prömiyeri” yaparak tamamlayan Paşa’nın kumpanyası bu sezon farklı sürprizlerle geliyor.

Sait Faik Abasıyanık’ın aynı adlı eserlerinden uyarladığı “Semaver ve Kumpanya” oyununu, 15. sezonu olması nedeniyle yeniden sahnelemeye başlayan Semaver Kumpanya, Ekim ayında da Sait Faik’in sözlerini tekrarlamaya devam edecek.

7.sezonuna giren “Metot”, Aristofanes’in “Kuşlar”ı, Tansu Biçer’in yönettiği Moliere’in “Cimri”si ve Hakan Tabakan’ın yazıp Volkan M. Sarıöz’ün yönettiği geçtiğimiz sezonun ilk yeni oyunu “Mağrur Fil Ölüleri” ile tekrar Çevre Tiyatrosu sahnesinde olacak Paşa’nın kumpanyası.

Semaver Kumpanya oyunlarının yanında Nihal Yalçın’ın oynadığı “Antabus” gibi çeşitli konuk oyunlar da Ekim ayında Semaver Kumpanya Çevre Tiyatrosu’nda olacak.

Her sezon binlerce seyirciyi ağırlayan, onlarca konuk ekibe ev sahipliği yapan Semaver Kumpanya,16.sezonunda Çevre Tiyatrosu kapılarını araladığında izleyicilerine bir de sürprizi olacak!

Semaver Kumpanya Ekim Ayı Programı:
03 Ekim Salı 20.30 SEMAVER VE KUMPANYA: Caddebostan Kültür Merkezi
06 Ekim Cuma 20.30 CİMRİ: Çevre Tiyatrosu
07 Ekim Cuma 20.30 SEMAVER VE KUMPANYA: Çevre Tiyatrosu
11 Ekim Çarşamba 20.30 ANTABUS: Çevre Tiyatrosu
12 Ekim Perşembe 20.30 CİMRİ: Trump Kültür ve Gösteri Merkezi

 

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku