Sıra Dışı Bir Performans: “DisLOKASYON” Enka’da

editor
501 Görüntülenme
Sıra Dışı Bir Performans: “DisLOKASYON” Enka’da

Dört dansçı ile sekiz bedenden oluşan ve kendilerini hareket korosu olarak tanımlayan topluluğun, beklentilerin ötesine geçen gösterisi “disLOKASYON”, ENKA sahnesine konuk olacak. İfade biçiminin “temas” olduğu performans, 19 Mart’ta seyirciyle buluşacak.  

Seyircisine sıra dışı bir deneyim yaşatmaya hazırlanan “disLOKASYON”, 19 Mart Salı akşamı saat 20.30’da, ENKA Oditoryumu’nda sahnelenecek. Dört dansçı ile sekiz bedenden oluşan ve kendilerini hareket korosu olarak tanımlayan topluluk, sıra dışı bir performans sergileyecek.

Beklentilerin ötesine geçen oyunu, dramaturgu Anne-Marije van den Bersselaar “İnsanlar arasındaki hikâyelere yakından baktığınız bir manzaranın içine çekiliyorsunuz. Sahne üzerinde değişen dinamiklerin çağrışımları, sizi kendi hayat ve anılarınıza geri götürüyor. disLOKASYON, anın estetiği üzerine kurulu ses derlemesi ile birçok farklı anlam katmanında değerlendirilebilir. İddialı bir beden kullanımı ile gerçek anlamda saf ve eklektik olan bu performans, herkesin deneyimleyebileceği bir hız treni yolculuğu” sözleriyle tanımlıyor.

  1. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın etkinlik  programına facebook.com/enkakultur,instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur  adreslerinden ulaşılabilir.

Detaylı bilgi için:

Meral Gemici / Artı İletişim Yönetimi / 0533 363 19 65 / meral@artipr.com.tr

Müge Serçek Biroğlu / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / muge@artipr.com.tr

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku

UA-133167482-1