“Tek Kişilik Şehir, siz insanları mutlu etmek için tasarlandı.  Bu şehirde karşınıza akıl almaz fırsatlar çıkacak, sınırsızca kazanacaksınız. Burada her şey hızlı, kolay, ekstra… Tüm hizmetlerimize karşın hayatı sevmezseniz, konforlu intihar kulelerimizden kendinizi aşağıya bırakabilirsiniz. Şehrimize Hoş Geldiniz.”

Serhat Kılıç, Gerçek Alnıaçık ve Benian Dönmez’in birlikte rol aldığı “Tek Kişilik Şehir” sezonun en iddialı oyunlarından biri olmaya aday.

Behiç Ak’ın yıllar önce adeta günümüzü kaleme aldığı ödüllü oyunu “Tek Kişilik Şehir” 17 Mart Cuma akşamı Trump Towers Gösteri Merkezi’nde izleyiciyle buluşuyor.

Behiç Ak’ın kaleme aldığı ödüllü oyunu “Tek Kişilik Şehir”, komik ve absürt bir kâbus senaryosu. Oyun, ancak tek kişilik yaşanabilen bir şehirde geçiyor. Şehrin sakinleri, kendine ve kendi benliğini çevreleyen her şeye yabancılaşmıştır; iletişim çağında iletişimsizliği, konfor içinde rahatsızlığı, kalabalıklar arasında yalnızlığı, mutluluğun içinde mutsuzluğu yaşamaktadırlar. Yıllardır yazışan iki internet arkadaşı, terk edilmiş ve bomboş bir intihar kulesine dönüşmüş gökdelenlerden birinde buluşmaya karar verir ve oyun başlar.

Yönetmenliğini Serhat Nalbantoğlu’nun üstlendiği oyuna muhteşem oyunculuk performanslarıyla Serhat Kılıç, Gerçek Alnıaçık ve Benian Dönmez can veriyor. “Tek Kişilik Şehir”i izlerken çok gülecek, zaman zaman duygulanacak ve kendi yaşamınızdan çok şey bulacaksınız.

Tek Kişilik Şehir ilk olarak17 Mart Cuma akşamı Trump Towers Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek. Saat 20.30’da başlayacak oyunun biletlerine Biletix ve salon gişesinden ulaşabilirsiniz.

Gösterim Tarihleri:
17 Mart 2017 Cuma 20.30 – Trump Towers Gösteri Merkezi
18 Mart 2017 Cumartesi 20.30  – Kozzy Avm/ Gönül Ülkü Ve Gazanfer Özcan Sahnesi
20 Mart 2017 20.30  – Caddebostan Kültür Merkezi
25 Mart 2017 20.30  – Trump Towers Gösteri Merkezi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here