Tiyartomig’den Çocuklar İçin Sosyal Yardım Projesi: “Seyyart”

editor
1402 Görüntülenme

Tiyartomig, her çocuğun özel olduğuna inanıyoruz, ancak her çocuğun aynı imkanlara sahip olmadığını da biliyoruz.” diyerek sosyal yardım projesi Seyyart’ı hayata geçirdi.

Konuyla ilgili Tiyartomig’den yapılan açıklamayı okurlarımızla paylaşıyoruz:

Tiyartomig, proje ile İstanbul’dan yola çıkarak, kitap ve kırtasiye malzemeleri içeren birçok yardım kolisi ile köy okullarına gitmeyi, tiyatro oyunu ve çocuklarla doğaçlamalar yapmayı hedefliyor. “Bir anlık mutluluk koskoca ömürde az şey mi” fikriyle imkanı olmayan çocukların hayatına ufacık da olsa dokunmak istiyor. Ancak bu yolda sizlerin de desteğine ihtiyacı var. Siz de kitap, kırtasiye ve maddi yardımlarınızı Tiyartomig’e ulaştırarak bir çocuğun hayatına “bir an” da olsa dokunabilirsiniz.

DESTEĞİM NEREYE GİDİYOR?

Kitap, defter, kalem vb. kısaca kırtasiye malzemesi, zeka oyunları alınıyor. Bunların yanında çocuklarla yapacağımız doğaçlama oyunlar için eşyalar vb. ihtiyaçlar için harcanacak bir hedef oluşurduk. Her çocuk için özel olarak dağıtılacak bir ihtiyaç setimiz olacaktır. Hiç şüpheniz olmasın ki sitemizde ve sosyal medyalarımızda tüm desteklerinizin nereye ulaştığını video ve fotoğraflarla görebilirsiniz.

Not: Okumadığınız kitaplar, kullanmadığınız kırtasiye malzemeleri, oynamadığınız oyuncaklar ve zeka oyunlarını bizlere maddi destek olmadan da ulaştırabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku