Kaynak: sinekafe.com

Beyazperdenin kült filmi Trainspotting’in devamı, 21 yıl aradan sonra yeniden izleyiciyle buluşacak. Trainspotting 2 filmine ait fragman Sony Pictures tarafından yayınlandı.

Trainspotting çetesinin tam 21 yıl aradan sonra, hem de tam kadro olarak izleyici karşısına çıkacağı filmin yönetmenliğini yine Danny Boyle üstleniyor. İlk filmde genç olan Ewan McGregor, Jonnny Lee Miller, Ewen Bremner ve Robert Carlyle, ikonik rolleri Renton, Sick Boy, Spud ve Begbie’yi yıllar sonra bir kez daha canlandıracak.

TriStar Pictures’ın dünya haklarını satın aldığı T2 adıyla gösterime girecek olan film, Irvine Welsh’in karakterlerinden yola çıkılarak beyazperdeye getiriliyor.

Film, 27 Ocak 2017 tarihinde İngiltere’de, 10 Şubat 2017’de, yani orijinal filmin 21. yaşgününde de ABD’de gösterimde olacak. Türkiye’de ise 3 Mart 2017’de vizyona girecek.

Yeraltı edebiyatının ünlü kalemi Irwin Welsh’in imzasını taşıyan film, çetedeki arkadaşları gibi uyuşturucu kullanan, partilere giden ve gittiği her yerde sorun yaratan Renton’ın ”altın vuruş” yapıp hastaneye kaldırıldıktan sonra ”bambaşka biri olma” yolunda yeni bir yön çizmeye çalışmasının öyküsü.

İşte dünya çapında efsane olmuş filmin devam filmi olan Trainspotting 2’nin ilk fragmanı:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here