Program
03 Ağustos 2014 Pazar
14:00-19:00 KAMP ALANI BULUŞMA
19:30:20:15 AKŞAM YEMEĞİ
20.30-23:30 KAMP SOHBETİ “HOŞ GELDİNİZ” (EZGİ GECEGÖRÜR)

04 Ağustos 2014 Pazartesi
08:30-09:30 KAHVALTI
09:30-12:00 ATÖLYELER: YAZARLIK (HALUK IŞIK) – DRAMA (M.NURKUT İLHAN) – HALK TİYATRO (ZAFER GECEGÖRÜR)
12:00-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-16:00 ATÖLYELER: OYUNCULUK (YAŞAR GÜNDEM) – DOĞAÇLAMA FATİH GÜNAY-FATİH PESTİL – HALK DRAMA ÇOCUK (RASİM AŞIN-AZERBAYCAN)
16:00-19:30 PLAJ ZAMANI (DENİZ, KUM, GÜNEŞ)
19:30:20:15 AKŞAM YEMEĞİ
20.30-20:45 SOKAK OYUNU MENEMEN BELEDİYE TİYATROSU “UYANIŞ’
20:45-21:00 SOKAK OYUNU KDZ.EREĞLİ SANAT KURUMU “AZİZNAME”
21:00-21:10 HAKAN&PELİN GÜNERİ TANGO GÖSTERİSİ
21:10-22:30 KONTRATAK (MAHŞER-İ CÜMBÜŞ AİLESİ) “DOĞAÇLAMA TİYATRO”
22:30-22:40 HAKAN&PELİN GÜNERİ TANGO GÖSTERİSİ (ANTALYA)
23:00-00:30 KAMP SOHBETİ “TANITIM-PROGRAM” (ZAFER GECEGÖRÜR)

05 Ağustos 2014 Salı
08:30-09:30 KAHVALTI
09:30-12:00 ATÖLYELER: YAZARLIK (HALUK IŞIK) – DRAMA( M.NURKUT İLHAN) – HALK TİYATRO( ZAFER GECEGÖRÜR)
12:00-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-16:00 ATÖLYELER: OYUNCULUK (YAŞAR GÜNDEM) – DOĞAÇLAMA( FATİH GÜNAY-FATİH PESTİL) – HALK DRAMA ÇOCUK (RASİM AŞIN)
16:00-19:30 PLAJ ZAMANI (DENİZ, KUM, GÜNEŞ)
19:30:20:15 AKŞAM YEMEĞİ
20:30-21:00 SOKAK OYUNU – SİNOP TELVİN SANAT TİYATROSU “LAZ CAFER TERMİK SANTRALLERE KARŞI”
20:45-21:00 SOKAK OYUNU – URLA TOPRAK SAHNE TİYATROSU “OCAK”
21:00-22:15 İSTANBUL DEVLET TİYATROSU “MASALLAR, TÜRKÜLER BİR DE İNSANLAR”
22:30-00:00 KAMP SOHBETİ “ENGEL-SİZ VE MAHKUMSUZ TİYATRO” (TURGAY TANÜLKÜ)

06 Ağustos 2014 Çarşamba
08:30-09:30 KAHVALTI
09:30-12:00 ATÖLYELER: DOĞAÇLAMA (FATİH GÜNAY&FATİH PESTİL) – HALK TİYATRO (ZAFER GECEGÖRÜR)
12:00-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-16:00 ATÖLYELER: KOMEDİ OYUNCULUĞU (PAOLO AVATANEO) – TANGO ATÖLYESİ (HAKAN&PELİN GÜNERİ)
16:00-19:30 PLAJ ZAMANI (DENİZ, KUM, GÜNEŞ)
19:30:20:15 AKŞAM YEMEĞİ
20:30-20:45 SOKAK OYUNU – SİNOP TELVİN TİYATROSU “LAZ CAFER TERMİK SANTRALLERE KARŞI”
20:45-21:45 TİYATRO SİMURG (İSTANBUL) “AH ŞU TERSANELER”
21:45- 23:00 SARIYER BELEDİYE TİYATROSU (İSTANBUL) “ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA”
23:30-00:30 KAMP SOHBETİ “ÖRGÜTLÜ TİYATRO” (KIMIZ BOZKIR) – “TÜSAK BELASI” (ORHAN AYDIN)

07 Ağustos 2014 Perşembe
08:30-09:30 KAHVALTI
09:30-12:00 ATÖLYE: DOĞAÇLAMA (FATİH GÜNAY&FATİH PESTİL)
12:00-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-16:00 ATÖLYELER: KOMEDİ OYUNCULUĞU (PAOLO AVATANEO) – TANGO ATÖLYESİ (HAKAN&.PELİN GÜNERİ)
16:00-19:30 PLAJ ZAMANI (DENİZ, KUM, GÜNEŞ)
19:30:20:15 AKŞAM YEMEĞİ
20:30-20:45 SOKAK OYUNU – MENEMEN BELEDİYE TİYATROSU “UYANIŞ”
20:45-21:00 SOKAK OYUNU – KEÇİÖREN SEMT TİYATRO ATÖLYESİ (ANKARA) “TALAN”
21:00-21:50 DOĞAÇLAMA ATÖLYE SUNUMU
22:00-23:30 SAMSUN SANAT TİYATROSU “ŞU ÇILGIN TÜRKLER”
00:00-01:30 KAMP SOHBETİ “FESTİVALLER – BULUŞMALAR” (ABDULLAH KAHRAMAN) – “TİYATRO ETİĞİ” (YAŞAR GÜNDEM)

08 Ağustos 2014 Cuma
08:30-09:30 KAHVALTI
09:30-12:00 REJİ ATÖLYESİ (ZAFER GECEGÖRÜR)
12:00-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-16:00 TANGO ATÖLYESİ (HAKAN-PELİN GÜNER)İ
16:00-19:00 PLAJ ZAMANI (DENİZ, KUM, GÜNEŞ)
19:00:20:00 AKŞAM YEMEĞİ
20:00-20:50 SOKAK OYUNLARI – MENEMEN, URLA, SİNOP, KEÇİÖREN, KDZ EREĞLİ
20:50-21:00 TANGO ATÖLYESİ GÖSTERİSİ
21:00-22:15 YÖN SANAT ATÖLYESİ “SINIR”
22:15-23:30 KEÇİÖREN SEMT TİYATRO ATÖLYESİ “KADININ SAVAŞA HAYIR DİYESİ VAR! BARIŞI DAYATASI VAR!!!”
00.00-01:00 KAMP SOHBETİ “SONRA Kİ BULUŞMAYA KADAR… MODARETÖR: EZGİ GECEGÖRÜR”
09 Ağustos 2014 Cumartesi
09:00-10:00 KAHVALTI
10:00-11:30 EVE DÖNÜŞ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here