Üretimhane’den Yeni Bir Oyunculuk Atölyesi: “Oyuncunun Mevcudiyeti”

editor
842 Görüntülenme

Üretimhane, Burcu Halaçoğlu yürütücülüğünde Oyuncunun Mevcudiyeti: Oyunun “Şimdi ve Burada”sı başlıklı yeni bir oyunculuk atölyesi düzenliyor. Oyunculara, oyunculuk öğrencilerine, oyunculuğa ilgi duyan herkesin katılımına açık olan atölye; 25 Ocak Cumartesi ve 26 Ocak Pazar günleri, 13.00-17.00 saatleri arasında Üretimhane’nin Beyoğlu’daki mekanında gerçekleşecek. Atölye süresince oyuncunun oyun anındaki mevcudiyetini keşfetmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak için zaman ve uzam birimleri ile psikofiziksel bir ilişki kurmak üzerine odaklanılacak.

Foto: Burcu Atay

Atölyenin yürütücüsü Burcu Halaçoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde verdiği oyunculuk derslerinin yanı sıra farklı kurumlarda oyunculuk atölyeleri yürütüyor. “Benden Bu Kadar” adlı tek kişilik performansı ile Seyyar Sahne’de, “Ağrı” oyunuyla Balat Monologlar Müzesi’nde ve Altıdan Sonra Tiyatro’nun “Kaldırım Serçesi” oyununda oyunculuğa devam ediyor.

Atölye hakkında detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için https://uretimhane.com.tr/etkinlikler/oyuncunun-mevcudiyeti/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku