‘Vibratör Oyunu’ Başlıyor!

editor
96 Görüntülenme
‘Vibratör Oyunu’  Başlıyor!

Elektriğin gücünü yeni keşfettiğimiz 1880’li yıllarda idealist Doktor Bay Givings, histeri hastalığını tedavi etmek için bir cihaz icat eder. Bugünün vibratörlerinin atası olan bu yeni cihaz, histeri hastalığının tedavisinde son çare olarak görülür. Dr. Givings, teknolojiye olan merakıyla vibratörün işe yaradığına emin olmasa da, hastalarının tedaviye devam etme ısrarlarına karşı koyamaz.

ikincikat’tan ‘Vibratör Oyunu’ 20.İstanbul Tiyatro Festivali Kapsamında İlk Kez Türkiye’de!

201603021259_VIBRATOR

Sarah Ruhl’un provokatif ve eğlenceli oyunu Tony Ödülleri’ne aday olurken birçok ülkede sahnelendi. Türkiye’de ilk kez 20.İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında ikincikat tarafından sahneleniyor.

Yazan: Sarah Ruhl, Çeviren: Haydar Köyel, Yöneten: Eyüp Emre Uçaray, Yrd. Yönetmen: Dilek Tora, Dramaturji: Oğuz Arıcı, Oynayanlar: Mehmet Bilge Aslan, Heves Duygu Tüzün, İpek Banu Kılar, Güçlü Yalçıner, Eda Çatalçam, Banu Çiçek Barutçugil, Murat Mahmutyazıcıoğlu, Danışman: Sibel Karadağ, Hareket Eğitmeni: Güray Dinçol, Işık Tasarım: Cem Yılmazer, Dekor Tasarım: Cihan Aşar, Kostüm Tasarım: Hilal Polat, Müzik: Eda Er, Fotoğraf-Afiş: Mehmet Nevzat Erdoğan

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi (CKM)
Tarih: 10-11 Mayıs 2016, saat: 20.30

Biletler  Biletix’te ve IKSV Gişesi’nden temin edilebilir.
Oyun ingilizce üstyazılıdır.
Detaylı bilgi: www.ikincikat.org

Benzer Yazılar

Bu web sitesi size daha iyi bir performans sunmak için cookie kullanmaktadır. kabul edin Devamını Oku